Adıyaman’ın Gölbaş ilçesinde bulunan Mehmet Teifik Göksu Anadolu İmam Hatip Lisesi, bilim ve sosyal bilimler proje okulu haline geldi.

Gölbaş Mehmet Tevfik Göksu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen proje okullar kapsamında ülke genelindeki liseler arasından seçilmiş olup, fen ve sosyal bilimler alanında Türkiye’nin en prestijli okullarından biridir. için bir okul olarak kurulacak lise.

Gorbaş Mehmet Tevfik Göksu Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’na 2020-2021 eğitim-öğretim yılında Ortaokula Geçiş Sınavı (LGS) ile her iki cinsiyetten 60 öğrencinin kabul edilmesi bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Okul Müdürü Recep Akbaşlı, “Her türlü fiziki imkanlarla donatılmış Anadolu Mehmet Tevfik Göksu Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda eğitim gören öğrenciler, okulun geleceğini şekillendirecek.” Ülkemiz.” Okulumuzda destek eğitimleri, düzenli deneyimsel öğrenme, bireysel rehberlik, ödev ve ödev takibi gibi akademik destekler sağlıyoruz. Okulumuzda 24 dersin yanı sıra fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları, bilgisayar derslikleri, 120 kişilik konferans salonu, kapalı spor salonu, Muay Thai ve Taekwondo, müzik odası bulunmaktadır. “Öğrencilerimiz, alanında uzman seçkin bir öğretmen kadrosunun yanında eğitimlerine devam ederek, önümüzdeki yıllarda hepimiz için gurur kaynağı olacaktır” dedi.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *