Hayat Kimya, 23 Nisan’da Mardin’deki Çalsur ve Savur Evren ilkokullarının çocuklarını sevindirdi.

Hayat Kimiya, 23 Nisan’da Mardin’deki Çarşur ve Savur Evren ilkokullarının çocuklarını sevindirdi. Çalışanlarımızın desteğiyle oyuncak, giyim, kırtasiye ve temizlik malzemeleriyle dolu 44 hediye kutusuyla küçük çocukların yüzünü güldürdük.
Tüm çalışanların çocukların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda titizlikle hazırladığı hediye kutuları, Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Sayın Enes Şizmeci’nin bizzat ziyareti sonrasında dağıtıldı. Hediyeleri alan küçük çocukların sevincini paylaşan Shizumeshi, “Çocukların mutluluğuna katkıda bulunan ve projeye destek veren tüm Hayato Kimiya ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Hayat Kimya Hakkında
Hızla değişen tüketici sektöründe ev bakımında Bingo, hijyende Molfix, Molped ve Joly, Papia, Familia, Teno ve Focus olmak üzere toplam 12 güçlü markası ve 14 üretim tesisiyle Hayat Kimya, globalleşmeye devam ediyor. Temizleme kağıdı kategorisindedir. Hayat Kimya, Türkiye, Mısır, Cezayir, İran, Fas, Bulgaristan, Rusya, Nijerya ve Pakistan’daki iştirakleri ile dünyanın beşinci büyük markalı bebek bezi üreticisi ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük kağıt şirketidir. büyümek. Dünya çapında yaklaşık 8.000 çalışanımız var. Şirket, ihracat kabiliyetleri nedeniyle Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin En Çok İhracat Yapan Firmalar listesinde 32’nci, İSO 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında ise 45’inci sırada yer almaktadır.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *