Öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Kahramanmaraş’ın Onikişbat ilçesindeki Senem Ayşe Anaokulunda “Dondurma Bayramı” adlı etkinlik düzenlendi. Pandemi nedeniyle öğrencilerde oluşan olumsuz duyguları dağıtmak ve morallerini yükseltmek amacıyla okul bahçesinde “Dondurma Şöleni” şenlik şeklinde düzenlendi. Davul ve korna sesleri eşliğinde oyunlar oynandı ve öğrencilere Kahramanmaraş’ın meşhur dondurması ikram edildi.Etkinlikler için Milli Eğitim Bakanlığı […]

Öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Kahramanmaraş’ın Onikişbat ilçesindeki Senem Ayşe Anaokulunda “Dondurma Bayramı” adlı etkinlik düzenlendi.

Pandemi nedeniyle öğrencilerde oluşan olumsuz duyguları gidermek ve öğrencilerin moralini yükseltmek amacıyla okul bahçesinde şenlik niteliğinde “Dondurma Şöleni” düzenlendi. Davul ve korna sesleri eşliğinde oyunlar oynandı ve öğrencilere Kahramanmaraş’ın meşhur dondurması ikram edildi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Akunç, Onykişbat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü. Hasan Ataş, Halil Akyürek, Şerif Yılmaz, Hüseyin Arslan, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Okul Müdürü Mehmet Tombul, “Yeni koronavirüs enfeksiyonu nedeniyle öğretmenler ve öğrenciler arasında oluşan olumsuz duygu ve korkuları özetledik. “Bunu bir kenara bırakıp onları en azından biraz olsun mutlu etmeye çalışmayı planladık ve hepsinin gerçekten mutlu olduğunu gördük” dedi.

Etkinlik fotoğraflarının videosunu görmek için tıklayınSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *