Kahramanmaraş’ın ilk bağımsız anaokulu olma özelliğini taşıyan Durkadiroğlu Kahramanmaraş Anaokulu’nun yeni müdürü olarak Türkoğlu Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Sayın Sevim Sivik atandı. Kahramanmaraş Oblastı Devlet Müdürlüğü tarafından yapılan son idari atama sonucunda Sevim Şivik, Kahramanmaraş Anaokulu’nun yeni müdürü olarak atandı ve 2011 yılında Erzurum Valiliği Narman İlçesindeki Narman Anaokulu’nda öğretmen olarak meslek hayatına başladı. […]

Kahramanmaraş’ın ilk bağımsız anaokulu olma özelliğini taşıyan Durkadiroğlu Kahramanmaraş Anaokulu’nun yeni müdürü olarak Türkoğlu Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Sayın Sevim Sivik atandı.

Kahramanmaraş Oblastı Devlet Müdürlüğü tarafından yapılan son idari atamada Kahramanmaraş Anaokulu’nun yeni müdürü olarak atanan Sevim Şivik, kariyerine 2011 yılında Erzurum Valiliği Narman İlçesindeki Narman Anaokulu’nda öğretmen olarak başladı.

Üç yıllık süremi tamamladıktan sonra Kahramanmaraş’ın Türkol ilçesinde Şekelova Yunus Emre Ortaokulu’nun anaokulu sınıfında öğretmen olarak çalıştım. Burada iki yıl çalıştıktan sonra Türkol Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcılığına getirilen Sevim Sivik, üç yıllık hizmetinin ardından 1 Ocak 2019 tarihi itibarıyla Kahramanmaraş Anaokulu müdürlüğüne atandı.

Sayın Sevim Şivik, Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlama ve Ekonomi alanında yüksek lisans derecesine ve Eğitim Bilimleri alanında doktora derecesine sahiptir.

http://marastahaber.com/ Sevim Sivik ailesi olarak yeni görevinde başarılar ve başarılar dileriz.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *